..::.. به سایت شرکت مهندسین مشاور هکمتان آب خوش آمدید * ..::.. مفتخريم كه اعلام نمائيم مهندسين مشاور هكمتان آب در تاريخ 1395/11/13موفق به اخذ گواهينامه Iso 9001:2015 گرديد .  
 
  »  ارتباط با شرکت

ارتباط با مديران شركت :

آقاي مهندس محمود حجازي كيا         Hejazikia@hecmatan-ab.com

آقاي مهندس محمود حصاري                 Hesari@hecmatan-ab.com

آقاي مهندس ذبيح اله زارعي                 Zareei@hecmatan-ab.com   

آقاي مهندس احمد طراح همداني           Tarrah@hecmatan-ab.com

آقاي مهندس احمد روشن                    Roshan@hecmatan-ab.com

 

 

ارتباط با مدير سايت :

سركار خانم مهندس خوش خادم         khoshkhadem@hecmatan-ab.com

سركار خانم بهرامي شادپي                     Bahrami@hecmatan-ab.com 

 

آدرس سايت شركت :

www.hecmatan-ab.com

 

 آدرس پست الکترونيکي   و لينک تلگرامشركت :

Email:Info@hecmatan-ab.com

 https://t.me/HECMATAN_AB_Consulting_Engineers

آدرس :

همدان – سي متري سعيديه - ساختمان اداري، تجاري سعيديه - شركت مهندسين مشاور هكمتان آب – صندوق پستي : 65155-697

تلفن 0811-38242191-7        :

تلگرام 09188126429             :

فاكس     0811-38242190         :

كد پستي :       53591-65169

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 5070
 

 

 

Copyright © 2011- HECMATAN AB. All rights reserved. Best view in IE6+ 1024 x 768